Menu Wyszukiwanie w witrynie

Wynajem

Jeden przystanek na zakupy

Aby osiągnąć cele Twojej firmy, zawsze oferujemy najlepsze rozwiązania w kwestiach wynajmu oraz leasingu.

Pracując z nami, masz wszystko w jednym miejscu- odciążamy Twoich pracowników a Twoja firma generuje większy zysk.

Oferujemy elastyczne kontrakty i optymalną obsługę. Z komfortem jednej umowy i jednej faktury. To mniej kłopotów i więcej oszczędności.

  • wysoka jakość obsługi
  • mniejsze koszty 
  • komfort i spokój

Blue Care: oszczędności z myślą o naturze

Prawdziwa społeczna odpowiedzialność i idea zrównoważonego rozwoju wymagają kontekstu szerszego niż tylko biznesowy. Oferujemy Ci  Blue Care. To nie produkt - to nasza filozofia działania, zbudowana na filarach takich jak solidarność, zrównoważony rozwój i całkowite koszty mobilności. Pewnie ucieszy Cię wiadomość, że dbając o środowisko naturalne możesz jednocześnie oszczędzać. Skalę tych oszczędności pomaga mierzyć nasza aplikacja Blue Care Monitor.

Czytaj więcej

Samochody napędzane troską

foteliki dla dzieci

Satysfakcja naszych klientów jest siłą napędową naszej pracy, dlatego dbamy o nich w szczególny sposób. Nasze zaangażowanie wychodzi poza standardowe ramy działania. W wyjątkowych sytuacjach możemy zapewnić Ci między innymi zaczepy holownicze i foteliki dla dzieci. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci naszą ofertę.

Poproś o ofertę

Przepisy podatkowe

Gdy mowa o wypożyczaniu samochodu – warto, abyś był na bieżąco z przepisami dotyczącymi podatków, ponieważ są tu równie istotne, jak w leasingu (i zmieniają się równie często). O nic się nie martw – znamy się na tym i będziemy na bieżąco informować Cię o wszystkim, co istotne.Czytaj więcej