Menu Wyszukiwanie w witrynie

Business Lease Netherlands przejmuje Personal Car Lease

Poprzez przejęcie Personal Car Lease, firma Business Lease umocniła swoją pozycję na rynku w regionie Amsterdam. Personal Car Lease będzie kontynuować swoją działalność pod tą nazwą z zachowaniem aktualnej lokalizacji i kadry pracowniczej.

Business Lease Netherlands i Personal Car Lease mają identyczną filozofię biznesu. Obydwie firmy wysoko cenią sobie spersonalizowany kontakt i wysuwanie potrzeb klienta na pierwszy plan. Jak mówi Vincent Peeters, Dyrektor Zarządzający w Business Lease: „Personal Car Lease jest doskonałym nabytkiem dla Business Lease Netherlands. Ich usługi charakteryzuje bardzo wysoka jakość doskonale wpisująca się w naszą filozofię "Same cars, better care".Operacja ta umożliwi firmie Personal Car Lease ciągły rozwój i zachowanie innowacyjności”.

Idealne dopasowanie

Poprzez przejęcie Personal Car Lease, firma Business Lease umocniła swoją pozycję na rynku w regionie Amsterdam. Personal Car Lease jest jednym z najsilniejszych firm obsługujących segment małych i średnich przedsiębiorstw w Amsterdamie i prowincji Holandia Północna. Jej klienci są idealnie dopasowani do portfolio Business Lease. Personal Car Lease idealnie odciąża małe i średnie przedsiębiorstwa, a także zarządza flotami kilku wielkich międzynarodowych klientów.

Według Peetersa „kultura prowadzenia biznesu przez Personal Car Lease ma bardzo przedsiębiorczy charakter”. „Christian Boelen i jego ekipa zasługują na uznanie za sposób, w jaki rozwinęli firmę.”

powrót