Menu Wyszukiwanie w witrynie

Business Lease pomaga tym, którzy nie są w stanie sami sobie pomóc!

undefined

Business Lease Polska z dumą informuje o podpisaniu umowy o współpracę z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Fundacja „Mimo Wszystko” Anny Dymnej jest organizacją pożytku publicznego. Została założona przez Annę Dymną (jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce) 26 września 2003 roku w celu niesienia pomocy ludziom niepełnosprawnym umysłowo.  

Motto, które przyświeca naszym organizacjom brzmi:  „Ludzie zachowują się głupio, nielogicznie i egoistycznie – ale kochajmy ich mimo wszystko.

Jeżeli idzie Ci dobrze, będziesz posądzony o egocentryzm - ale rób swoje mimo wszystko. Jeżeli odniesiesz sukces, zyskasz fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów – ale odnoś sukces mimo wszystko. To, co budowałeś przez lata może się rozpaść w jeden dzień – ale buduj mimo wszystko. Ludzie na ogół potrzebują Twojej pomocy, ale mogą zaatakować Cię kiedy zechcesz im pomóc – ale pomagaj mimo wszystko. Jeżeli zechcesz dać światu coś od siebie, możesz spotkać się z negatywnymi reakcjami – ale dawaj światu siebie mimo wszystko.”

Tekst ten jest opisany na ścianie jednego z przytułków Matki Teresy z Kalkuty. Współpracujemy z fundacją także za pomocą aplikacji Endomondo. Naszym celem jest wspieranie fundacji „Mimo wszystko” Anny Dymnej, aby promować aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia, a także integrować zespół pracowników Business Lease Polska. Bierzemy pod uwagę liczbę kilometrów i złotówek w dwóch następujących dyscyplinach: bieganie i jazda na rowerze. W taki właśnie sposób zbieramy fundusze dla Fundacji w celu wsparcia jej celów. Wspieramy się nawzajem! 

powrót