Menu Wyszukiwanie w witrynie

Business Lease uruchamia koncept „Care Online”

Zrelaksuj się! Wszystko jest pod kontrolą!

undefined

Care Online. Słowo „care” dotyczy zazwyczaj ludzi, a nie samochodów. Każda osoba jest wyjątkowa i posiada swoje określone życzenia i potrzeby. Fakt ten stanowi zasadę strategii „Better Care”. Po udanym początku, Business Lease dodaje nowy element do swoich codziennych usług:

„Mobilność jest bardzo ważna dla naszych klientów i stanowi część ich codziennego życia – zarówno zawodowego jak i prywatnego. Dlatego też bardzo ważne jest, że poza kontaktem osobistym jesteśmy także dostępni online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu” mówi Anna Burakowska, Dyrektor Handlowy Business Lease Polska. „W celu zapewnienia najlepiej spersonalizowanej Opieki, opracowaliśmy system Care Online. Możesz skontaktować się z nami za pomocą komputera, tabletu lub telefonu komórkowego!

Anna Burakowska dodaje: „Menager floty chce mieć kontrolę i znać bieżący stan swojej floty oraz kierowców. Program Care Online spełnia te wymagania. Dzięki spersonalizowanemu środowisku, menager floty jest proaktywnie informowany o stanie floty i satysfakcji kierowców. Dostarczamy porad zgodnych z celami firmy. Na przykład: Blue Care Monitor umożliwia określenie całkowitego kosztu mobilności i emisji CO2 dla całej floty. Oczywiście gwarantujemy także opcje efektywnego zmniejszenia kosztów”.

Care Online jest następnym krokiem po udanym wprowadzeniu nowej publicznej strony Internetowej we wszystkich krajach. Firma Business Lease wprowadziła usługę Care Online a skalę międzynarodową i po uzyskaniu informacji o pozytywnych reakcjach, zadecydowaliśmy o wprowadzeniu jej na stałe. Oferujemy efektywne narzędzie do profesjonalnego zarządzania flotą. Zapraszamy wszystkich naszych klientów do sprawdzenia naszej nowej usługi online. Od teraz jesteśmy dostępni online i offline – zawsze, gdy jest taka potrzeba.

Rozwój ten jest namacalnym dowodem na słuszność filozofii „Better Care”. Jest to proces ciągłego rozwoju naszej spersonalizowanej Opieki. W najbliższych miesiącach wprowadzimy i dodamy do usługi Care Online nowe funkcje i usługi związane z mobilnością”; kończy Anna Burakowska.

powrót