Menu Wyszukiwanie w witrynie

AutoBinck mianuje Vincenta Peetersa Dyrektorem Zarządzającym Business Lease Group

Po jedenastu latach zarządzania Business Lease Group, Harm Nijlunsing zdecydował się odejść ze stanowiska z dniem 1 października 2016. Początkowo planuje podróżować, a następnie skupić się na członkostwie w radach nadzorczych oraz doradztwie dla firm.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni Harmowi za jego wkład w rozwój firmy w Holandii oraz w Europie środkowej i wschodniej, a także za przygotowanie jej do funkcjonowania w erze cyfryzacji. Żałujemy, że odchodzi, ale szanujemy jego decyzję i życzymy mu wszystkiego najlepszego” – mówi Prezes AutoBinck, Rolf Lauret.

undefined

 

Vincent Peeters został wybrany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Business Lease Group z dniem 1 grudnia 2016. Od 2015 roku zajmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego Business Lease w Holandii, a przedtem wielokrotnie zajmował wysokie stanowiska menedżerskie w sektorze B2B (np. Compass Group).

Paul Zekhuis, dyrektor zarządzający AutoBinck Group N.V., mówi: „Jesteśmy szczęśliwi, że Vincent obejmie to stanowisko. Swoją pracą w holenderskim oddziale Business Lease udowodnił swoją umiejętność dobrego zarządzania procesem zmian – na przykład wprowadzając na rynek privatelease.com. W nowej roli Vincent skupi się głównie na szybkiej ekspansji innowacyjnych usług w Business Lease Group”.

Do 1 grudnia 2016 Dick van der Vis, Dyrektor Finansowy Business Lease Group, zgodził się  tymczasowo pełnić obowiązki Dyrektora Zarządzającego

powrót