Menu Wyszukiwanie w witrynie

Business Lease Partnerem Logistycznym fundacji ‘Mimo Wszystko’!

Od 2015 r. Business Lease kieruje się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu oraz popularyzuje taką postawę wśród swoich pracowników.

W sposób szczególny Business Lease zaangażował się we współpracę z Fundacją Anny Dymniej ‘Mimo Wszystko’. Cieszy nas fakt, że przez cały okres działalności naszej firmy idea CSR rozwijała się i obecnie nabrała na znaczeniu.

W ramach kolejnej akcji w terminie 18-19 czerwca 2016 r. Business Lease wspierał realizację Festiwalu Zaczarowanej Piosenki 2016 w charakterze Partnera Logistycznego.  Koncert organizowany jest każdego roku przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Celem festiwalu jest promocja uzdolnionych wokalnie osób niepełnosprawnych. Każdego roku w festiwalu bierze udział kilkaset osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.  Podczas koncertu, który odbywa się na krakowskim Rynku Głównym, uczestnicy walczą o Statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz roczne stypendia. Utwory muzyczne wykonywane są w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki.

W ramach współpracy z Business Lease, Fundacja mogła liczyć na bieżącą pomoc wolontariuszy oraz wsparcie logistyczne przy organizacji wyżej wymienionego wydarzenia poprzez nieodpłatne udostępnienie dwóch samochodów dostawczych.

„Współpraca z Fundacją Anny Dymnej ‘Mimo Wszystko’ jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji i radości. Inicjatywy Fundacji są w moim odczuciu bezcenne i zasługują na uznanie, dlatego też jesteśmy ogromnie wdzięczni za docenienie naszych starań, za uśmiechy na twarzy - zarówno podopiecznych Fundacji, jak i wolontariuszy Business Lease. Jestem przekonana, że uda nam się wspólnie spełnić jeszcze niejedno marzenie” - dodaje Anna Burakowska, Dyrektor Handlowy.

Dziękujemy i cieszymy się ze współpracy! Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z wydarzenia na FB Business Lease.

undefined

powrót