Menu Wyszukiwanie w witrynie

Finał Projektu - Każdy jest komuś potrzebny!

5 grudnia w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, w Dolinie Słońca odbył się finał projektu „Każdy jest komuś potrzebny”! Business Lease wspierał fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” podczas realizacji tego projektu.

Projekt był adresowany do uczniów szkół podstawowych klas IV-VI w Krakowie. Jego głównym celem było promowanie wolontariatu, a także rozwijanie postaw prospołecznych i współdziałania na rzecz społeczności klasowej, szkolnej i lokalnej.

undefined

Podczas spotkań z uczniami wolontariusze wyjaśniali, na czym polega różnica między wolontariatem, a pomaganiem. Dzieci osobiście mogły przekonać się o tym, jak się czuje osoba, która potrzebuje pomocy i taka, która tę pomoc otrzymuje. Poprzez realizację warsztatów wolontariusze udowodnili, że bez względu na to kim jesteśmy „Każdy jest komuś potrzebny”! Statuetkę „Super Wolo 2016” otrzymała klasa Va ze szkoły podstawowej nr 93 im. Lucjana Rydla w Krakowie. Uczniowie z ww. klasy przy wsparciu wolontariuszy z fundacji Mimo Wszystko i Business Lease przygotowali i zrealizowali najciekawsze projekty wolontariackie.

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji:
https://www.facebook.com/BusinessLeasePL/photos/?tab=album&album_id=336417396722383

 

powrót