Menu Wyszukiwanie w witrynie

Z Pawłem na Szczyt!

Business Lease jest firmą angażującą się w pomoc dorosłym osobom niesprawnym intelektualnie wspomagając Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

W naszym codziennym zabieganym życiu, w którym uwagę skupiamy na sobie i swoich problemach często brakuje miejsca na niesienie bezinteresownej pomocy. Postanowiliśmy zachęcić swoich pracowników w pomoc potrzebującym, celem rozwijania zaangażowania prospołecznego oraz przeżyć, które towarzyszą pomagając potrzebującym….

22 maja 2016 roku w ramach współpracy z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko” pracownicy/wolontariusze Business Lease wyjechali służbowymi samochodami pod Tatrzańską Łomnicę, Na szczyt z Pawłem!Paweł Kulnicz, u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę genetyczną – ataksję rdzeniowo móżdżkową kocha góry. Pomimo nieuleczalnej choroby Paweł nie zapomniał o swoim hobby, o miłości do gór. Wspólnie z wolontariuszami fundacji Mimo Wszystko, nasi pracownicy uczestniczyli w wyprawie z Pawłem nad Łomnicki Staw spełniając marzenie, które zasługiwało na spełnienie.

W ramach działań o charakterze społecznej odpowiedzialności biznesu firma Business Lease planuje uczestniczyć i wspierać fundacją Mimo Wszystko w kolejnych organizowanych akcjach społecznych i wydarzeniach kulturalnych. Misją naszej organizacji jest dbanie o innych, na każdym gruncie.

undefined

powrót