Menu Wyszukiwanie w witrynie

Forum Biznesowe

27 października 2017r., w AmberExpo w Gdańsku odbyło się Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców, szkolenie adresowane do właścicieli i kadry zarządzającej z sektora MŚP, towarzyszące targom motoryzacyjnym 3TM.

Celem wydarzenia był rozwój kompetencji Uczestników, integracja branży z regionu Pomorza oraz wymiana doświadczeń. Cenieni eksperci prezentowali rozwiązania, które ułatwią zarządzanie flotą i obniżą koszty jej funkcjonowania.

W gronie prelegentów znalazła się Marta Scharmach-Wilewska, Branch Manager z Gdańskiego oddziału Business Lease Poland, która wypowiadała się na temat korzyści płynących z wynajmu długoterminowego. Uczestnicy konferencji mieli okazję wziąć aktywny udział w debatach i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Przez cały czas trwania "Dnia dla flot i przedsiębiorców" aktywnie działała specjalna strefa biznesowa, w której uczestnicy mogli w bezpośrednim kontakcie poznać ofertę firm z branży flotowej oraz wymienić doświadczenia ze swoimi kolegami z regionu pomorskiego i całej Polski.

Podczas Targów Motoryzacyjnych w AmberExpo można było zobaczyć większość z samochodowych marek obecnych w Trójmieście. Organizatorzy przewidzieli strefę eMobility łączącą stronę użytkową oraz wizjonerską pojazdów przyszłości, które stają się teraźniejszością.

 

powrót