Menu Wyszukiwanie w witrynie

Mobilność dla Trójmiasta na wyciągnięcie ręki - Business Lease wzmacnia struktury regionalne

Business Lease otworzyło nowe biuro regionalne w Trójmieście. To jedna z pierwszych firm leasingowych na rynku, dla której wysoka jakość świadczonych usług stała się kluczem do osiągnięcia zadowolenia Klienta.

undefined

Zgodnie ze swoją misją Business Lease dba o potrzeby firm oraz indywidualnych kierowców w zakresie mobilności. Ogromną uwagę poświęca jakości świadczonych usług. Otwarcie regionalnego biura w Gdańsku to kolejny przykład konsekwentnie realizowanej strategii, która tym razem pozwala na oferowanie jeszcze lepszej obsługi w regionie Polski północnej.

- Skupiamy się na nowych sposobach docierania do klientów i oferowaniu naszych usług bezpośrednio w regionie. To doskonały fundament dla rozwoju naszych usług, floty i punkt wyjścia dla dalszych działań, które planujemy - wyjaśnia Anna Burakowska, Dyrektor Handlowy Business Lease Poland

Biuro w Trójmieście jest już trzecią, obok oddziału we Wrocławiu oraz biura Business Lease w Warszawie, placówką firmy w Polsce. Lokalizacja przy ul. Żabi Kruk 16 w centrum Gdańska, w bezpośredniej bliskości Starówki jest idealnym połączeniem nowoczesnego wzornictwa i starej architektury.

Do zobaczenia w Trójmieście!

 

 

powrót