Menu Wyszukiwanie w witrynie

Zaczarowane piosenki w Łazienkach Królewskich

Największe przeboje muzyki w najciekawszych interpretacjach już 6 maja zabrzmią w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Przed nami półfinały 13. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. W magicznym koncercie weźmie udział 33 wokalistów. Business Lease ponownie wspiera fundację przy realizacji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

- Działania z zakresu CSR nastawione są na to, co człowiek może dać z siebie drugiemu człowiekowi. Wsparcie tego rodzaju i aktywność wolontariatu są nadrzędne, ponieważ pozwalają na budowanie i rozbudzanie wrażliwości i empatii , co pociąga za sobą lojalność i zaangażowanie – podkreśla Anna Burakowska, Dyrektor Handlowy Business Lease.

Niepełnosprawni artyści, którzy 6 maja zaprezentują się najlepiej, wezmą udział w warsztatach wokalnych w Krakowie. W ramach finału na Rynku Głównym będą walczyć o cenne nagrody - Statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz stypendia finansowe na rozwój talentu wokalnego. Festiwal Zaczarowanej Piosenki opieką artystyczną otacza Irena Santor.

Business Lease wpiera działania Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” przez cały rok, jednocześnie popularyzując taką postawę wśród pracowników i partnerów biznesowych.

Do zobaczenia już 6 maja podczas półfinałowego koncertu w Warszawie.

undefined

 

 

 

powrót