Menu Wyszukiwanie w witrynie

Znamy Finalistów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki!

Dwunastu utalentowanych wokalistów wystąpi w Krakowie podczas finału Festiwalu Piosenki Zaczarowanej. Radosny aplauz publiczności wzruszał, tworzył magiczną atmosferę i dodawał wiary głównym bohaterom sobotnich półfinałów. Business Lease ponownie wspiera Fundację przy realizacji tego wydarzenia.

Kiedy pojawił się jeden z uczestników festiwalu ze swoją żoną i zaczęliśmy rozmawiać, czułam się, jakbym znała ich od lat. Zdziwiła mnie ich bezpośredniość. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnej energii. Zarazili nas nią tak skutecznie, że została z nami wszystkimi do końca dnia. To doświadczenie ułatwia zmianę podejścia do życia i pozwala zastanowić się nad dotychczasowymi priorytetami i tym wokół czego codziennie biegamy - podkreśla Maja Baryłka, Office Sales Manager Business Lease i jedna z wolontariuszek.

Atmosfera podczas półfinałów była przepełniona pasją i miłością do muzyki. Rodzice uczestników doceniali ją, podkreślając, że Zaczarowana Piosenka to Festiwal pozbawiony emocji, takich jak zawiść czy niezdrowa konkurencja. Ich miejsce zajmuje wzajemne kibicowanie i radość z cudzego sukcesu. Dla uczestników już sam udział w półfinałach był przeżyciem i przygodą.

Business Lease wpiera działania Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” przez cały rok, jednocześnie popularyzując taką postawę wśród pracowników i partnerów biznesowych.

Do zobaczenia podczas finału 13. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Już 3 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie publiczność posłucha utworów Wojciecha Młynarskiego. Niepełnosprawnym wokalistom partnerować będą: Katarzyna Cerekwicka, Anna Karwan, Halina Młynkova, Marek Piekarczyk, Andrzej Kobra Kraiński i Mateusz Ziółko.

 

undefined

 

 

 

powrót