Menu Wyszukiwanie w witrynie

Samochód to nie wszystko, co oferujemy

Podstawą naszej oferty nie są samochody, ale nasza troska o klientów. Doświadczysz jej od momentu, w którym opowiesz nam, czego oczekujesz. Początkiem współpracy jest dla nas poznanie Twoich potrzeb i celów Twojej firmy, a owocem tej wiedzy – nasze kompleksowe podejście do świadczonych usług.

Umówienie wizyty serwisowej

Dobra wiadomość dla Ciebie i Twojego samochodu.

Business Lease umożliwia umówienie wizyty serwisowej razem z usługą Blue Carpet (odbiór i zwrot samochodu w ustalonej lokalizacji) przez Care Online.

Wszystko co należy zrobić to zalogować się do Care Online, narzędzia dedykowanego kierowcom w którym z dowolnego urządzenia mobilnego w 4 prostych krokach można umówić wizytę serwisową lub naprawczą.

Europejska troska

Business Lease została założona w roku 1989 w Holandii. Od tej pory zyskaliśmy solidną reputację we wszystkich aspektach zarządzania flotą pojazdów. Skupiamy się na oferowaniu najlepszej możliwej opieki naszym Klientom, Kierowcom i Dostawcom, co odzwierciedla się w naszym haśle: same cars, better care.

Nasi Klienci, Administratorzy flot i Kierowcy wysoko oceniają współpracę z nami.

Owocem wielu lat efektywnej pracy są nasze oddziały w:

Czechach, Polsce, Holandii, Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech.

Dbamy wszędzie

Troska naszej rodzimej firmy

Założona ponad 100 lat temu firma AutoBinck jest dziś jednym z głównych graczy na europejskim rynku motoryzacyjnym. Wspierana przez nowoczesną technologię i dynamiczną przedsiębiorczość, firma AutoBinck skupia się przede wszystkim na dystrybucji, sprzedaży i leasingowaniu pojazdów, zarządzaniu flotą, a także związanymi z tym usługami finansowymi i mobilnymi oraz dystrybucją i sprzedażą części i akcesoriów.

AutoBinck ma 50 filii, zatrudnia 2,500 pracowników na całym świecie i działa w 8 krajach w Europie. Roczny obrót firmy to około 1 miliard euro. Pod tym względem jest to jedna z dwudziestu największych grup z branży motoryzacyjnej w Europie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej AutoBinck Holding: www.autobinck.com

Some description

Blue Care
- Filozofia -

Some description

Podstawą naszej oferty jest troska, we wszystkich jej aspektach – także wykraczających poza kontekst biznesowy.

Nazywamy ją Blue Care. To więcej niż przyjazne środowisku produkty lub usługi; to filozofia naszej firmy.

Czytaj więcej

Miło Cię poznać

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Business Lease jako pracodawcy, tutaj możesz poznać naszych pracowników i kadrę menadżerską oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy.

Kliknij tu, by dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Gdzie nas znaleźć?

Some description

Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od informacji o adresach, numerach telefonów i e-mailach do naszych europejskich oddziałów. Czekamy na kontakt!

Dbamy o Ciebie wszędzie