KSIĘGOWY / ACCOUNTANT

Warszawa

Szukamy księgowego, który chce zdobyć doświadczenie w dziale finansów w międzynarodowej firmie, lubi uczyć się nowych rzeczy i chętnie podejmuje wyzwania.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Księgowanie faktur zakupu w tym środków trwałych i paliw,
  • Wsparcie w wystawianiu faktur sprzedaży,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Uczestnictwo w uzgodnieniach i potwierdzeniach sald dostawców/klientów oraz innych kont bilansowych,
  • Aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia rejestrów VAT i obliczaniu oraz księgowaniu rezerw,
  • Wsparcie w przygotowaniu materiałów dla audytu,
  • Prowadzenie tabeli amortyzacyjnych środków trwałych i RMK uzgadniając księgowania, tworząc raporty, sprawdzając listy płac wraz z załącznikami, PIT-4 i DRA,
  • Pomoc w sporządzaniu raportów na potrzeby klienta zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego (np. GUS),
  • Aktywne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i roku.

Czego oczekujemy?

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale finansów lub księgowości (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym),
  • Praktycznej znajomości zasad rachunkowości,
  • Praktycznej znajomości zasad odliczania podatku VAT i CIT,
  • Umiejętności uzgadniania kont rozrachunkowych, sprawdzania płatności, kompensowania kont,
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo, suma jeżeli),
  • Dokładności, szczegółowości, umiejętności porównywania danych,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Co my oferujemy Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju w zakresie księgowości,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, zajęcia z języka angielskiego itp.).

Aplikację wraz z poniższymi zgodami RODO prosimy wysyłać na adres email: recruitment@businesslease.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Księgowy/Accountant oraz na inne podobne stanowiska w ramach obecnego procesu rekrutacyjnego. Zgromadzone dane będę przetwarzane przez 6 miesięcy.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Informujemy, że Administratorem danych jest Business Lease Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej, 02-677 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z nami

Oops! We could not locate your form.