MANAGER DS. SPRZEDAŻY CFM / ACCOUNT MANAGER

Warszawa

Jesteśmy firmą z sektora CFM poszukującą samodzielnego handlowca. Nie wymagamy świadczenia pracy w biurze ale czekujemy doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i realizacji planów sprzedażowych firmy. Wymagamy gotowości do pracy mobilnej, częstych spotkań handlowych, dynamiki w działaniu, odwagi, otwartości oraz wnikliwości w potrzeby klienta połączonej ze sprytem handlowym. Jeśli posiadasz doświadczenie w procesie pozyskiwania klientów B2B, niekoniecznie w branży CFM, dołącz do nas.

Co my oferujemy Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z elastycznymi godzinami pracy,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży,
  • Samochód służbowy.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, zajęcia z języka angielskiego itp.).

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Wyszukiwanie klientów i nawiązywanie trwałych relacji biznesowych,
  • Monitorowanie statusu potencjalnych klientów od momentu pierwszego kontaktu,
  • Planowanie i odbywanie wizyt z klientami, również online,
  • Przygotowywanie i śledzenie ofert wspólnie z dedykowaną osobą ze wsparcia sprzedaży,
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Odpowiedzialność za kontakty i dostarczanie informacji zwrotnej odnośnie jakości leadów z call centre,
  • Śledzenie zmian zewnętrznych, w tym przepisów, regulacji i konkurencji,
  • Śledzenie rynku i umiejętność wykorzystania nadarzających się okazji rynkowych.

Czego oczekujemy?

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w pracy związanej z aktywnym pozyskiwaniem klientów i budowaniu długotrwałych relacji biznesowych,
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych, negocjacyjnych i interpersonalnych,
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • Samodzielności, odpowiedzialności i zorientowania na potrzeby klienta,
  • Entuzjazmu i ambicji w osiąganych wyników,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min B1,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Aplikację wraz z poniższymi zgodami RODO prosimy wysyłać na adres email: recruitment@businesslease.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Manager ds. sprzedaży CFM / Account Manager oraz na inne podobne stanowiska w ramach obecnego procesu rekrutacyjnego. Zgromadzone dane będę przetwarzane przez 6 miesięcy.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Informujemy, że Administratorem danych jest Business Lease Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej, 02-677 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z nami

Oops! We could not locate your form.