RECEPCJONISTA/-TKA

Warszawa

Co my oferujemy Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, zajęcia z języka angielskiego itp.).

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Witanie gości i dbanie o organizację spotkań wewnętrznych,
  • Koordynowanie wysyłki przesyłek/listów/faktur,
  • Rejestracja poczty przychodzącej,
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych,
  • Zamawianie niezbędnych artykułów biurowych,
  • Obsługa zgłaszania usterek powierzchni biurowej,
  • Dbanie o wizerunek i wystrój firmy,
  • Zapewnianie wsparcia administracyjnego dla różnych działów w firmie.

Czego oczekujemy?

Szukamy osoby, która może podjąć pracę w pełnym wymiarze czasu, która chce rozwijać się w międzynarodowej firmie i lubi uczyć się nowych rzeczy a poza tym:

  • posługuje się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1)
  • wie jak stworzyć formalny dokument w Word i zrobić tabelę w Excelu:)
  • odpowiedzialnie podchodzi do powierzonych zadań,
  • posiada wysoką kulturę osobistą ,
  • wychodzi z inicjatywą i jest komunikatywna ,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Aplikację wraz z poniższymi zgodami RODO prosimy wysyłać na adres email: recruitment@businesslease.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka oraz na inne podobne stanowiska w ramach obecnego procesu rekrutacyjnego. Zgromadzone dane będę przetwarzane przez 6 miesięcy.
Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Informujemy, że Administratorem danych jest Business Lease Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej, 02-677 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z nami

Oops! We could not locate your form.