Menu Wyszukiwanie w witrynie

Blue Knights® - Jedź z dumą!

Blue Knights® International Law Enforcement Motorcycle Club to czynnie działająca organizacja non-profit. W jej skład wchodzą aktywni i emerytowani policjanci, którzy pasjonują się motocyklami.

Klub założony został przez grupę funkcjonariuszy organów ściągania w stanie Maine, USA, w 1974 roku. Stowarzyszenie liczy ponad 20 000 członków w 29 krajach. Blue Knights® promuje bezpieczną jazdę na motorach, efektywną eksploatację sprzętu i czerpanie przyjemności z samej jazdy. Organizacja pracuje nad poprawą relacji pomiędzy Policją a tymi, którzy jeżdżą na motorach na co dzień. Ponadto, Blue Knights® jako organizacja charytatywna wspiera niepełnosprawne dzieci. Poprzez zbiórkę pieniędzy na leczenie swoich podopiecznych, zapewnia im szansę na dłuższe i bardziej szczęśliwe życie. Hasłem przewodnim Blue Knights® jest ‘Jedź z dumą’.

W dniach 8-11 września 2017 r. Stowarzyszenie zorganizowało rajd motocyklowy, obchodzący dwudziestolecie rocznicy powstania Blue Knights® w Polsce. Rajd zorganizowany został nad polskim wybrzeżem i udział w nim wzięli członkowie klubu z całej Europy. Business Lease przekazało upominki, które zostaną zlicytowane w kolejnych miesiącach. Pieniądze z licytacji będą przeznaczone na leczenie niepełnosprawnych, podopiecznych fundacji. Business Lease otrzymał oficjalne podziękowania za wsparcie i zaangażowanie.

undefined

 

 

 

powrót