Menu Wyszukiwanie w witrynie

„Tylko miłość” i zaczarowane piosenki

Święto talentów, otwartości i tolerancji – za nami finał 13.edycji Festiwalu Piosenki Zaczarowanej. Rynek Główny w Krakowie zamienił się w arenę sportowych zmagań, a na scenie pod Ratuszem z osobami niepełnosprawnymi zaśpiewały największe gwiazdy polskiej muzyki. Pod Wawelem pojawili się również pracownicy Business Lease. Przed trzy dni wspierali Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" jako Partner Logistyczny wydarzenia.

W trzynastej edycji festiwalu wystąpiło dwunastu uczestników. Walczyli oni o statuetki Zaczarowanego Ptaszka i stypendia, które pozwolą im doskonalić swój warsztat. – Tylko miłość… Ona zawsze nam zostaje, ratuje, daje siły… Nie wstydźmy się jej: i wtedy, gdy jej potrzebujemy, i wtedy, gdy ją dajemy. Jaką miłość ma siłę, zobaczyliśmy dzisiaj. A ci ludzie, którzy ją dają najsłabszym, chorym i cierpiącym, sprawiają, że nasz świat staje się lepszy. Pomagajmy im, jak tylko potrafimy, by ich życie mogło być łatwiejsze i by nigdy nie byli sami – namawiała ze sceny Anna Dymna.

- Radość, serdeczność i dobro działało na wszystkich zgromadzonych. W towarzystwie 180 wolontariuszy Fundacji oraz innych organizacji jak np. WOŚP działaliśmy we wspólnej sprawie. Równość w pomaganiu była wyczuwalna na każdym kroku – podsumowuje Tomasz Kucharski, Remarketing Specialist Business Lease Poland.

Dla bohaterów koncertu „Tylko miłość” zaśpiewali: Janusz Radek, Natalia Kukulska, Joanna Kulig, Stanisława Celińska i Robert Janowski. Wieczór zakończył nie tylko utwór „Jeszcze w zielone gramy”, ale też piosenka „Zacznij od Bacha” – dla uczczenia pamięci Zbigniewa Wodeckiego.

Business Lease wspiera działania Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" od dwóch lat.

powrót