Krótkoterminowy wynajem samochodów

Zatrudniłeś nowego pracownika, a nie masz jeszcze dla niego auta? Spodziewasz się ważnych gości? Twój obecny dostawca nie zapewnia Ci auta zastępczego na czas naprawy Twojego pojazdu?

Niezależnie od powodów – skontaktuj się z nami! Wynajmujemy samochody nawet na rok i dostarczamy je tam, gdzie są potrzebne. Wystarczy jeden telefon. To właśnie jest mobilność na żądanie!

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami

Na czym polega krótkoterminowy wynajem samochodów?

Już dziś musisz być w drodze? Żaden problem – wystarczy wynająć samochód! Wszystkie nasze samochody wyposażone są w podstawowe opcje zapewniające komfort jazdy.

W skrócie, przy wynajmie:

 • zapewniamy duży wybór samochodów
 • elastyczność jest najważniejsza
 • możesz wyruszyć od razu i zakończyć wynajem wtedy, kiedy potrzebujesz
 • dostarczamy i odbieramy samochód
 • do dyspozycji oddajemy samochód ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami.

Krótkoterminowy wynajem samochodów – korzyści

Zastanawiasz się nad kupnem SUV-a albo konkretnego modelu danej marki? Wykorzystaj ten czas i przetestuj jeden lub więcej samochodów. Wspólny wyjazd z domownikami to świetna okazja, aby sprawdzić pojemność większego bagażnika i doświadczyć wrażeń z jazdy. Większy motor to większe możliwości, a nowe auta dają dostęp do zdobyczy technologicznych. Wersje premium rozpieszczają wieloma dodatkami, których nie odczujesz, czytając opis na stronie producenta.

Krótkoterminowy wynajem samochodów to doskonała okazja, aby przetestować różne możliwości. Jednak to nie jedyne zalety.

Przedsiębiorcy mogą zbudować pozytywny wizerunek, jadąc na spotkanie biznesowe w eleganckim i zadbanym aucie. Na miejsce można podjechać także pojazdem renomowanej marki. Podkreślisz w ten sposób, że traktujesz kontrahenta z należytym szacunkiem. Biznesowych zastosowań jest znacznie więcej i wiele zależy od specyfiki prowadzonej działalności. Niemniej jednak krótkoterminowy wynajem pojazdów sprawdzi się w większości branż.

Warto pamiętać także o wygodzie i komforcie podróżowania. Nowe samochody, a zwłaszcza modele z segmentu premium, dostarczają świetnych wrażeń. Jednocześnie pozwalają na przetestowanie rozwiązań, które na co dzień są niedostępne w Twoim aucie. W ten sposób możesz sprawdzić, czy są one przydatne i funkcjonalne, a także przetestować je w praktyce

Krótkoterminowy wynajem samochodów – zalety

 • duży wybór modeli samochodów,
 • auta dostępne w różnych wersjach wyposażenia,
 • wynajem dostosowany do Twoich potrzeb (to Ty decydujesz o początku i końcu wynajmu, a także szacowanym przebiegu),
 • samochód dostarczony w wyznaczone miejsce na terenie Polski,
 • w usługę wliczona jest obsługa serwisowa, opony dostosowane do sezonu, a także pełne ubezpieczenie (w wybranym wariancie),
 • wsparcie w przypadku szkód komunikacyjnych,
 • auto zastępcze w wypadku awarii
 • minimum formalności.

Korzystasz z auta służbowego, a nie masz zapewnionego pojazdu zastępczego? Wiesz, że Twój pojazd będzie niedostępny przez 1,2 lub 5 dni? Jeżeli tak, to na ten czas możesz wynająć samochód praktycznie z dowolnego segmentu. W tej sytuacji warto sięgnąć po krótkoterminowy wynajem samochodów, który zapewni dużą elastyczność i dopasowanie do Twoich potrzeb – a także zagwarantuje mobilność w każdej chwili.

Krótkoterminowy wynajem samochodów – procedura i koszty

Dzięki wypracowanym wzorcom załatwienie formalności odbywa się szybko i sprawnie. Cała procedura jest dla Ciebie wygodna i bardzo prosta. Umowę na krótkoterminowy wynajem samochodów sfinalizujesz również przez internet. W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z naszymi konsultantami. Otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz wsparcie przy finalizacji dokumentów.

Koszty wynajmu uzależnione są od rodzaju pojazdu, okresu wynajmu i umówionego przebiegu. Podczas przeglądania oferty lub w trakcie rozmowy z przedstawicielem naszej firmy, zapoznasz się z dostępnymi modelami i propozycjami. Wybór jest bardzo duży, co pozwala na znalezienie samochodu, na którym najbardziej Ci zależy. Nasi doradcy wsłuchają się w Twoje potrzeby i przygotuję ofertę, która sprosta indywidualnym wymaganiom.

Czym jest krótkoterminowy wynajem pojazdów?

Sama nazwa usługi prowadzi do puenty. Możesz wynająć i użytkować pojazd przez określony czas. „Krótkoterminowy” oznacza zwykle okres od 1 do 30 dni. Z tej możliwości można skorzystać w wielu sytuacjach.

Jeżeli nie masz zapewnionego auta zastępczego, a Twój samochód wymaga serwisu, który potrwa kilka lub kilkanaście dni, to krótkoterminowy wynajem samochodów świetnie uzupełni tę lukę.

Warto wiedzieć, że istnieje możliwość wynajmu średnioterminowego np. na kilka-kilkanaście miesięcy, a także długoterminowego na okres dwóch lat. Każde rozwiązanie sprawdzi się w innych okolicznościach, a duża elastyczność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wynajem krótkoterminowy to dobre rozwiązanie dla osób, które mają prawo jazdy, ale nie posiadają własnego samochodu. Jeśli planujesz weekendowy wyjazd z rodziną lub odwiedziny u znajomych to wypożyczenie wygodnego auta świetnie się sprawdzi. Innymi słowy, krótkoterminowy wynajem pojazdów to dobre rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują auta okazjonalnie.

Polscy przedsiębiorcy doceniają możliwość „pożyczenia” samochodu na kilka dni. Jeśli w firmowej flocie brakuje pojazdów lub auta są serwisowane, a trzeba wizytować klientów, to krótkoterminowy wynajem pojazdów świetnie się sprawdzi. Twoi handlowcy dojadą na umówione spotkania, a to zapewnia ciągłość działania biznesu.

Krótkoterminowy wynajem samochodów sprawdzi się także w przypadku organizacji szkolenia lub innego eventu. Możesz wypożyczyć samochód, aby odebrać gości z lotniska lub z dworca i przewieźć ich do miejsca docelowego. Po zakończeniu wydarzenia, auta odstawią wszystkich uczestników do hotelu, a później ponownie na samolot lub pociąg. Eleganckie i czyste samochody, sam pomysł i wykonanie to z pewnością wizerunkowy sukces.

5 naszych zasad!

1

Z uśmiechem

Cieszymy się, gdy nasi klienci są zadowoleni z naszych usług

2

Prostota

Nasze umowy nie są pisane drobnym drukiem

3

Szybka pomoc

Zawsze jesteśmy do usług

4

Osobiste podejście

Interesujemy się klientami, a nie tylko liczbami

5

Innowacyjność

Stawiamy się w Twojej sytuacji

Jesteś zainteresowany ofertą wynajmu?

Zapraszamy do kontaktu – umów się z naszym doradcą
na spotkanie lub bezpłatną wycenę:
Kontakt Business Lease

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.