Usługi

Podstawą naszej oferty nie są samochody, ale troska o naszych klientów. Doświadczysz jej od momentu, w którym opowiesz nam, czego oczekujesz. Początkiem współpracy jest dla nas poznanie Twoich potrzeb i celów Twojej firmy, a owocem tej wiedzy – nasze kompleksowe podejście do świadczonych usług.

 

Masz wiecej pytań?

Skontaktuj się z nami

CARE ONLINE
Jesteśmy zawsze do usług – offline i online. Nasza kadra z wielką chęcią i przyjemnością pomaga naszym klientom. Dlatego oferujemy serwis CARE ONLINE – jest to portal, który pozwala kierowcom i administratorom flot samochodowych nadzorować całą flotę lub pojedyncze pojazdy. To trwająca 24 godziny na dobę kontrola nad flotą! Zaloguj się do serwisu CARE ONLINE lub pobierz bezpłatnie aplikację z Google Play lub App Store!

Sezonowa wymiana opon
Odpowiednie opony to podstawa bezpieczeństwa na drodze, dlatego oferujemy portal ułatwiający sezonową wymianę opon. Po zalogowaniu się do niego sam wybierzesz serwis, w którym chcesz dokonać wymiany opon. Aby umówić się na wymianę, kliknij tutaj.

Oddamy samochód do serwisu i dostarczymy go z powrotem do kierowcy
Twoja mobilność jest naszym priorytetem, dlatego działamy naprawdę szybko. Auto potrzebuje serwisu? Kierowca nie musi nic robić. W ramach usługi Door to Door odbierzemy auto, oddamy do serwisu i zwrócimy do kierowcy po wykonaniu usługi serwisowej. Oczywiście bez dodatkowych opłat.

Zespół Obsługi Kierowców
Nasz Zespół Obsługi Kierowców każdego dnia odpowiada na pytania kierowców mailowo lub telefonicznie. Tym samym nasz Zespół może lepiej i skuteczniej zorganizować Twoją mobilność.

Pomoc drogowa
Wiemy, że najważniejsza jest Twoja mobilność. Zapewniamy dostęp do Assistance przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

Zarządzanie zużyciem paliwa
Umożliwiamy nie tylko bezgotówkowy zakup paliwa, ale także monitorujemy jego zużycie i dajemy Ci wgląd w przekrój kosztów. To jedno z naszych podstawowych narzędzi zarządzania całkowitym kosztem mobilności.

Zwrot pojazdów
Każda umowa leasingu kiedyś się kończy. Gwarantujemy wygodny i przejrzysty proces zwrotu pojazdów, a dodatkowo – możliwość wykupienia aut za wartość rynkową.

Informacja o zarządzaniu
Czy wiecie, że w wielu firmach koszty związane z mobilnością to drugi największy wydatek, po wydatkach kadrowych? Dobrze sporządzone sprawozdania są kluczowe do skutecznego kontrolowania i zmniejszania całkowitych kosztów mobilności. Możesz od nas oczekiwać:

– analizy floty samochodowej wraz z poradami dotyczącymi właściwych rozwiązań w zakresie mobilności – 2-4 razy w roku.
– wglądu w możliwości oszczędzania.
– pomocy w kwestiach dotyczących zrównoważonego rozwoju, takich jak zmniejszanie emisji CO2 i tworzenie floty neutralnej w zakresie emisji CO2, co przyniesie korzyści przy zamówieniach i przetargach, a także pozwoli osiągnąć cele organizacyjne.
– informacji o najnowszych zmianach i innowacjach na rynku, które pozwolą podjąć właściwe decyzje.

Satysfakcja klienta – panele konsumenckie
Chcemy znać opinię naszych klientów po to, by móc obsługiwać ich jak najlepiej. Zadajemy im pytania nie tylko w ankietach. Zapraszamy ich również na osobiste rozmowy lub na burzę mózgów w panelu konsumenckim. Mówiąc krótko – lubimy słuchać. W ten sposób poznajemy Twoje potrzeby i to, w jakich dziedzinach musimy się jeszcze udoskonalić. To Twoje wymagania stanowią podstawę naszych usług!

5 naszych zasad!

1

Z uśmiechem

Cieszymy się, gdy nasi klienci są zadowoleni z naszych usług

2

Prostota

Nasze umowy nie są pisane drobnym drukiem

3

Szybka pomoc

Zawsze jesteśmy do usług

4

Osobiste podejście

Interesujemy się klientami, a nie tylko liczbami

5

Innowacyjność

Stawiamy się w Twojej sytuacji

SAMOCHÓD TO NIE WSZYSTKO, CO OFERUJEMY

Zapraszamy do kontaktu – umów się z naszym doradcą
na spotkanie lub bezpłatną wycenę:
Kontakt Business Lease

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.