O nas

Mobilność to nasza pasja. Od prawie 30 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze z możliwych rozwiązań mobilności. W ramach Grupy AutoBinck posiadamy ponad 100-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Mamy dostęp do różnych innowacyjnych rozwiązań zrównoważonej mobilności, takich jak: SnappCar, telematyka, samochody elektryczne i wielu innych przyszłych usprawnień. Jesteśmy zatem gotowi stworzyć dla Ciebie nowe możliwości w zakresie mobilności. Naszym klientom, menedżerom flot oraz kierowcom dostarczamy najlepszą możliwą usługę już dziś.

WYNIK SATYSFAKCJI KIEROWCÓW

rating

Nasi użytkownicy oceniają nas:

4.5

Misja

Dbamy o potrzeby organizacji i osób prywatnych w zakresie mobilności. Z pasją dla naszych klientów dajemy wolność wyboru poprzez spersonalizowane i innowacyjne produkty oraz usługi.

Wizja

Zapewniamy łatwy, zautomatyzowany i spersonalizowany dostęp do mobilności. Potrzeby związane z mobilnością każdej firmy i każdej osoby są punktem wyjścia we wszystkim, co rozwijamy.

Przyszłość

Jedyną stałą w życiu jest zmiana. Posiadamy długą historię szybkiego wdrażania nowych pomysłów, produktów, technologii i usług. Elastyczność i sprawność definiują przyszłość.

SZCZĘŚCIE TWOJE I NASZEJ PLANETY

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (z ang. Corporate Social Responsibility – CSR) to integralna część naszej strategii biznesowej. Z Twoją pomocą chcielibyśmy zaangażować wszystkie możliwe formy mobilności w celu zredukowania wpływu naszej działalności na ekologię. Naszym celem jest stworzenie floty przyjaznej dla środowiska i utrzymanie zadowolenia zarówno wszystkich ludzi, jak i naszej planety.

Nasza Historia

Business Lease powstało w Holandii w 1989 roku. Od tego czasu zbudowaliśmy solidną reputację we wszystkich aspektach zarządzania flotą samochodową. Z pasją oferujemy najlepszą możliwą opiekę klientom, kierowcom i dostawcom, co znajduje odzwierciedlenie w naszym haśle: Passion for mobility.

Nasi klienci, menedżerowie flot i kierowcy bardzo doceniają nasz sposób pracy. Wynik: szybko rozwijające się firmy w Czechach, na Słowacji, w Polsce, na Węgrach i w Rumunii.

 1. 1907

  1907|AutoBinck Holding

  Spółka AutoBinck działa w branży motoryzacyjnej od ponad stu lat. Jej historia zaczęła się w 1907 r., wraz z otwarciem salonu samochodowego Mercedesa w AutoPalace w Hadze.

 2. 1989

  1989|Business Lease the Netherlands

  Spółkę Business Lease the Netherlands utworzono w 1989 r. Business Lease the Netherlands to pierwsza holenderska spółka leasingowa, której filarem działania była jakość świadczonych usług, gdyż to właśnie ona ma największy wpływ na poziom satysfakcji klienta. W rezultacie, w 1994 r. spółka uzyskała certyfikat ISO 9001.

 3. 1996

  1996|Business Lease Czech Republic

  Business Lease Czech Republic, spółka w pełni zależna od Business Lease Group B.V., została utworzona w 1996 r. w Pradze. Silna lokalna współpraca partnerska z siecią preferowanych dostawców umożliwia oferowanie klientom pełnego wachlarza usług. Oprócz wielkich międzynarodowych klientów obsługiwane są także mniejsze i średnie firmy, otrzymujące pakiety usług skrojonych na miarę ich potrzeb.

 4. 1998

  1998|Business Lease Slovakia

  Business Lease Slovakia, spółkę w pełni zależną od Business Lease Group B.V., utworzono w 1998 r. w Bratysławie. Silna lokalna współpraca partnerska z siecią preferowanych dostawców umożliwia oferowanie klientom pełnego wachlarza usług. Oprócz wielkich międzynarodowych klientów obsługiwane są także mniejsze i średnie firmy, otrzymujące pakiety usług skrojonych na miarę ich potrzeb.

 5. 2001

  2001|Business Lease Poland

  Business Lease Poland utworzono w 2001 r. Dzięki 18-letniemu doświadczeniu na rynku lokalnym, spółka osiągnęła uznaną pozycję. Silna lokalna współpraca partnerska z siecią preferowanych dostawców umożliwia Business Lease Poland oferowanie klientom pełnego wachlarza usług. Oprócz wielkich międzynarodowych klientów obsługiwane są także mniejsze i średnie firmy, otrzymujące pakiety usług skrojonych na miarę ich potrzeb. Business Lease Poland jest również członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

 6. 2006

  2006|Business Lease Hungary

  Business Lease Hungary jest spółką leasingową oferującą pełen wachlarz usług i leasing operacyjny w Europie Centralnej, działającą w oparciu o tę samą filozofię, która stała za sukcesem Business Lease w innych krajach.

 7. 2014

  2014|Business Lease Romania

  W grudniu 2014 r. Business Lease Group przejęła spółkę Fleet Management Services SRL. Business Lease Romania jest jedną z pierwszych firm działających w sektorze leasingu operacyjnego z pełnym wachlarzem usług oraz zarządzania flotą pojazdów w Rumunii.

 8. 2020

  2020|Grupa Business Lease

  W 2020 r. powstała Grupa Business Lease z centralą w Pradze (Czechy). Grupa Business Lease łączy wszystkie spółki Business Lease w pięciu krajach (Czechy, Słowacja, Polska, Węgry i Rumunia) w oparciu o wspólną strategię.

Business Lease na świecie

Skontaktuj się z nami