O nas

Na początku 2021 roku Business Lease wprowadził nową kulturę korporacyjną, która jeszcze bardziej podkreśla unikalny sposób prowadzenia działalności. Wytyczyliśmy drogę, którą zmierzamy jako firma (nasza wizja), pracownicy rozumieją i pracują, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie mobilności (nasza misja), ponadto wiemy, kim jesteśmy i co robimy (nasze wartości). Tożsamość korporacyjna to serce firmy, które przewodzi wszystkim działaniom wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Wprowadzenie wzorca zachowań i sposobów postępowania jest odpowiedzią na wymagania klientów. Dzięki regułom, które rozpowszechniamy, możemy oferować ponadstandardowe usługi o wysokiej jakości w zakresie leasingu i wynajmu długoterminowego. Jednocześnie dążymy do ciągłego ich udoskonalania, aby jeszcze lepiej zaspokajały potrzeby partnerów biznesowych.

Na co dzień żyjemy zgodnie z naszymi wartościami, pracujemy nad wizją, ale to misja jest podstawą wskazującą kierunek, w którym podążamy. Ponadto chcemy zwrócić uwagę na 3 kluczowe elementy – propagujemy je na świecie, a także w naszej organizacji i są to:

– Naszą pasją są spersonalizowane rozwiązania mobilne. Mówimy o tym z entuzjazmem – to widać!

– W świecie, który skoncentrował się na marżach, troska o klientów czyni nas wyjątkowymi.

– Mamy wiedzę i doświadczenie, którymi wyróżniamy się na tle konkurencji. Zatrudniamy najzdolniejszych ekspertów ze swoich dziedzin, którzy z zaangażowaniem dostarczają najlepsze rozwiązania klientom.

Uważamy, że najważniejsi są ludzie – to oni są fundamentem naszych działań. Promujemy pozytywne nastawienie w relacjach biznesowych. Ufamy, że takie podejście przynosi wszystkim wiele korzyści.

WYNIK SATYSFAKCJI KIEROWCÓW

rating

Nasi użytkownicy oceniają nas:

4.5

VISION

WHAT WE ASPIRE TO BECOME

 

To be the most

customer-centric

mobility management company.

MISSION

WHAT WE DO EVERYDAY

 

We combine

passion, care & expertise

to deliver superior mobility solutions.

FUTURE

WHAT WE STAND FOR

 

We Care

We Take Ownership

We Strive for Constant Improvement

We Demonstrate Mutual Respect at All Levels

We Go Above and Beyond: Everything for a Smile

SZCZĘŚCIE TWOJE I NASZEJ PLANETY

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (z ang. Corporate Social Responsibility – CSR) to integralna część naszej strategii biznesowej. Z Twoją pomocą chcielibyśmy zaangażować wszystkie możliwe formy mobilności w celu zredukowania wpływu naszej działalności na ekologię. Naszym celem jest stworzenie floty przyjaznej dla środowiska i utrzymanie zadowolenia zarówno wszystkich ludzi, jak i naszej planety.

Nasza Historia

Business Lease powstało w Holandii w 1989 roku. Od tego czasu zbudowaliśmy solidną reputację we wszystkich aspektach zarządzania flotą samochodową. Z pasją oferujemy najlepszą możliwą opiekę klientom, kierowcom i dostawcom, co znajduje odzwierciedlenie w naszym haśle: Passion for mobility.

Nasi klienci, menedżerowie flot i kierowcy bardzo doceniają nasz sposób pracy. Wynik: szybko rozwijające się firmy w Czechach, na Słowacji, w Polsce, na Węgrach i w Rumunii.

 1. 1907

  1907|AutoBinck Holding

  Spółka AutoBinck działa w branży motoryzacyjnej od ponad stu lat. Jej historia zaczęła się w 1907 r., wraz z otwarciem salonu samochodowego Mercedesa w AutoPalace w Hadze.

 2. 1989

  1989|Business Lease the Netherlands

  Spółkę Business Lease the Netherlands utworzono w 1989 r. Business Lease the Netherlands to pierwsza holenderska spółka leasingowa, której filarem działania była jakość świadczonych usług, gdyż to właśnie ona ma największy wpływ na poziom satysfakcji klienta. W rezultacie, w 1994 r. spółka uzyskała certyfikat ISO 9001.

 3. 1996

  1996|Business Lease Czech Republic

  Business Lease Czech Republic, spółka w pełni zależna od Business Lease Group B.V., została utworzona w 1996 r. w Pradze. Silna lokalna współpraca partnerska z siecią preferowanych dostawców umożliwia oferowanie klientom pełnego wachlarza usług. Oprócz wielkich międzynarodowych klientów obsługiwane są także mniejsze i średnie firmy, otrzymujące pakiety usług skrojonych na miarę ich potrzeb.

 4. 1998

  1998|Business Lease Slovakia

  Business Lease Slovakia, spółkę w pełni zależną od Business Lease Group B.V., utworzono w 1998 r. w Bratysławie. Silna lokalna współpraca partnerska z siecią preferowanych dostawców umożliwia oferowanie klientom pełnego wachlarza usług. Oprócz wielkich międzynarodowych klientów obsługiwane są także mniejsze i średnie firmy, otrzymujące pakiety usług skrojonych na miarę ich potrzeb.

 5. 2001

  2001|Business Lease Poland

  Business Lease Poland utworzono w 2001 r. Dzięki 18-letniemu doświadczeniu na rynku lokalnym, spółka osiągnęła uznaną pozycję. Silna lokalna współpraca partnerska z siecią preferowanych dostawców umożliwia Business Lease Poland oferowanie klientom pełnego wachlarza usług. Oprócz wielkich międzynarodowych klientów obsługiwane są także mniejsze i średnie firmy, otrzymujące pakiety usług skrojonych na miarę ich potrzeb. Business Lease Poland jest również członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

 6. 2006

  2006|Business Lease Hungary

  Business Lease Hungary jest spółką leasingową oferującą pełen wachlarz usług i leasing operacyjny w Europie Centralnej, działającą w oparciu o tę samą filozofię, która stała za sukcesem Business Lease w innych krajach.

 7. 2014

  2014|Business Lease Romania

  W grudniu 2014 r. Business Lease Group przejęła spółkę Fleet Management Services SRL. Business Lease Romania jest jedną z pierwszych firm działających w sektorze leasingu operacyjnego z pełnym wachlarzem usług oraz zarządzania flotą pojazdów w Rumunii.

 8. 2020

  2020|Grupa Business Lease

  W 2020 r. powstała Grupa Business Lease z centralą w Pradze (Czechy). Grupa Business Lease łączy wszystkie spółki Business Lease w pięciu krajach (Czechy, Słowacja, Polska, Węgry i Rumunia) w oparciu o wspólną strategię.

Business Lease na świecie

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.