AKCJA POMOCOWA BUSINESS LEASE POLAND I CITROËN POLSKA

Business Lease Poland i Citroën Polska wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Radości walczą ze skutkami pandemii COVID-19

Business Lease Poland i Citroën Polska zjednoczyły siły angażując się w akcję pomocową w związku z trwającą pandemią. Ochotnicza Straż Pożarna w Radości otrzyma na okres paru najbliższych miesięcy Citroëna Berlingo, który będzie wykorzystywany do zadań związanych ze zwalczaniem skutków pandemii COVID-19. Business Lease Poland i Citroën Polska pokryją również koszty paliwa związane z użytkowaniem samochodu. Citroëna Berlingo będzie służył Ochotniczej Straży Pożarnej do dostarczania żywności, artykułów pierwszej potrzeby, lekarstw osobom przebywającym na kwarantannie, które nie mogą skorzystać z pomocy rodziny lub sąsiadów. W razie potrzeby, strażacy będą także dowozili preparaty i środki ochrony do szkół i placówek oświatowych w regionie.

Nasza jednostka na wyposażeniu posiada jedynie wozy gaśnicze. Tym samym realizacja zadań związanych z transportem żywności, lekarstw i innych artykułów pierwszej potrzeby była niemożliwa. Przekazany samochód pozwoli naszej jednostce realizować powyższe cele. Transport będzie się odbywał na terenie dzielnicy Wawer, a w razie potrzeby także na terenie innych dzielnic Warszawy.” komentuje Tomasz Borkowski, Naczelnik OSP Radość.

Odpowiedzialność społeczna jest wpisana w wartości i kulturę organizacyjną Business Lease Poland. Bardzo doceniamy pracę strażaków-ochotników i ich oddanie na rzecz niesienia pomocy. Dlatego cieszy nas możliwość dołożenia naszej cegiełki w tej pięknej inicjatywie.” dodaje Artur Sulewski – Dyrektor Zarządzający w Business Lease Poland.

Citroëna Berlingo cechuje przede wszystkim modułowość i przestrzeń we wnętrzu. Jest łatwy w codziennym użytkowaniu dzięki trzem niezależnym i składanym w prosty sposób tylnym siedzeniom, płaskiej podłodze sięgającej aż do przedniego fotela pasażera, również składanego, długości powierzchni ładunkowej 2,70 m i dodatkowym 100 l pojemności bagażnika. Doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych użytkowników dzięki nowej platformie, 18 systemom wspomagania prowadzenia i 4 systemom łączności.

Strażacy-ochotnicy zasługują na słowa uznania za ich ciężką pracę i bezinteresowne niesienie pomocy. Jestem pewien, że modułowość i wszechstronność Citroëna Berlingo pomoże strażakom-ochotnikom w zwalczaniu skutków pandemii.” – powiedział Sebastian Domeracki, dyrektor marki Citroën w Polsce.

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.