Artur Sulewski menadżerem roku w finansach!

W zestawieniu  menadżerów roku 2022 branży finansowej znalazł się także  Dyrektor Zarządzający Business Lease Poland – Artur Sulewski,

Artur Sulewski zarządza naszym przedsiębiorstwem od ponad 4 lat. Z branżą car fleet management związany jest natomiast już prawie 20 lat. Z powodzeniem wdraża automatyzację procesów i kulturę customer-centric, czego dowodzi wzrost satysfakcji naszych klientów.

Zestawienie „Menedżer roku w finansach 2022” prezentuje 25 menadżerów zarządzających instytucjami finansowymi. Jak pisze redakcja:

” To przede wszystkim ludzie z otwartymi głowami – widzą i słyszą więcej, a pozyskane informacje potrafią przetwarzać szybko i skutecznie. Umieją też korzystać z wiedzy innych, wspierać się nią w procesie podejmowania decyzji. To doskonali stratedzy, którzy troszczą się o dobro klientów, pracowników i współpracowników.”

Wyróżnieni menadżerowie potrafią sprawnie kierować przedsiębiorstwami mimo trudności rynkowych. Ich umiejętności i zaangażowanie pozwalają na rozwój organizacji i budowanie oferty odpowiadającej na potrzeby klientów.

Gratulujemy!

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.