Business Lease Holandia z tytułem najlepszej holenderskiej firmy leasingowej

Wiadomość ta została ogłoszona na wczorajszej gali wręczenia nagród Firma Leasingowa Roku zorganizowanej przez Vereniging Auto van de Zaak. Kierowcy leasingowi z Business Lease dali firmie ogólną ocenę 8.3 na 10. Firmy leasingowe zostały poddane ocenie w sumie 6300 kierowców. W ubiegłym roku firma Business Lease zdobyła drugie miejsce w konkursie na najlepszą firmę leasingową 2013/2014. Robbert van Muyden, Dyrektor ds. Marketingu i Obsługi w Business Lease: „To coś fantastycznego odbierać tą nagrodę od naszych kierowców po raz drugi. Jesteśmy z niej dumni. To jest całkowicie zgodne z naszą wizją, która mówi, że nie samochody są najważniejsze dla naszej organizacji, ale opieka, uwaga i usługi, które świadczymy naszym kierowcom w zakresie mobilności Nagroda pokazuje, że nasze starania są doceniane.”

Najwyższa ocena w kategorii obsługi szkód i usterek
W tym roku, kierowcy przyznali firmie Business Lease ocenę 8.8 za obsługę. Za komunikację i informację otrzymaliśmy notę 8.5. W kategorii obsługi szkód i usterek przyznano nam ocenę najwyższą spośród wszystkich dużych firm leasingowych, czyli 8.8. Firma Business Lease Holandia uplasowała się na drugim miejscu w rankingu 10 najlepszych firm leasingowych otrzymując notę 8.3 w kategorii komunikacja i informacja oraz 8.2 za kwestie związane z umowami.

Badanie
Badanie mające na celu odnalezienie najlepszej firmy leasingowej na rok 2014/2015 zostało przeprowadzone na ok. 16,500 członków Vereniging Auto Van De Zaak (VAVDZ), stowarzyszenia reprezentującego kierowców firmowych. Nagrodę przyznano już po raz trzeci z rzędu. Firmy leasingowe zostały ocenione przez 6300 respondentów. Badanie obejmowało różne obszary: komunikację i przepływ informacji, kwestie związane z umowami, aspekty finansowe i administracyjne, a także obsługę i wsparcie w zakresie szkód i usterek.

 

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.