Business Lease Poland systematycznie podnosi jakość obsługi kierowców

Business Lease Poland to firma przykładająca szczególna troskę do bezpieczeństwa i satysfakcji kierowców. Aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom kierowców korzystających z usług firmy, na bieżąco bada poziom ich zadowolenia, przeprowadzając monitoring satysfakcji.

Bardzo szczegółowo przyglądamy się wynikom badań satysfakcji kierowców korzystających z naszych usług. Ich opinie i uwagi są dla nas bardzo cenne, zwłaszcza, że są oni bezpośrednimi odbiorcami naszych usług, jak również najsurowszymi recenzentami jakości naszej pracy. Zależy nam, aby współpraca przebiegała w sposób sprawny i komfortowy. Dzięki temu kierowcy mogą skupić się na swojej pracy i bezpieczeństwie jazdy obsługiwaną przez nas flotą.” – powiedział Artur Sulewski, managing director Business Lease Poland.

Badania satysfakcji przeprowadzane są na bieżąco i jakość obsługi monitorowana jest po każdej wizycie kierowcy w serwisie.
Z ostatnich badań wynika, że Business Lease Poland kolejny raz odnotowało znaczny wzrost satysfakcji kierowców w porównaniu do badań przeprowadzanych analogicznie w zeszłym roku.

Firma, dzięki ciągłej pracy nad wzrostem jakości obsługi, odnotowała przyrost zadowolenia klientów o ok. 16% w odniesieniu do analogicznych badań w zeszłym roku.

Kierowcy wysoko sobie cenią między innymi czas oczekiwania i łatwość umówienia spotkania serwisowego, jasne wytłumaczenie planowanych i dokonanych czynności serwisowych połączone z wysokim poziomem zaangażowania i chęcią pomocy ze strony pracowników serwisu, a także dostawę i jakość samochodów zastępczych zapewnianych w ramach usługi serwisowej.

Warszawa, 10.06.2020

—————————————————————————————————————————
Business Lease powstało w Holandii w 1989 roku. Od tego czasu Firma zbudowała solidną reputację we wszystkich aspektach zarządzania flotą samochodową. Z pasją oferuje najlepszą możliwą opiekę klientom, kierowcom i dostawcom, co znajduje odzwierciedlenie w haśle przewodnim: Passion for mobility.
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to integralna część strategii biznesowej firmy.

Skontaktuj się z nami

Oops! We could not locate your form.