Grupa Business Lease powołuje nowych Członków Zarządu

Philip Aarsman, Dyrektor Zarządzający

Philip Aarsman (54) został mianowany Dyrektorem Zarządzającym FMS, rumuńskiej firmy leasingowej w Bukareszcie. Poprzednio był członkiem zarządu Grupy Business Lease, w której był odpowiedzialny za Rozwój Działalności od roku 2007. Przedtem przez ponad siedem lat obserwował działania Business Lease w Europie Centralnej, co oznacza, że region ten jest mu szczególnie znany. Dyrektor w swojej nowej pracy będzie zarządzał FMS po przekształceniu w międzynarodową organizację Business Lease. Szacuje się, że faza przekształcenia zakończy się do lata 2015 roku po czym FMS zacznie działać pod nową nazwą Business Lease Rumunia.

Stijn Otten, Dyrektor ds. Innowacji i Rozwoju Biznesu

Odejście Philipa Aarsmana do Rumunii pozostawiło wolne miejsce które zapełni Stijn Otten (30), który to przejmie jego obowiązki w Grupie Business Lease jako Dyrektor ds. Innowacji i Rozwoju biznesu. Otten będzie odpowiedzialny za wszystkie kwestie dotyczące rozwoju rynku, innowacji i produktów. Ma on bardzo bogate doświadczenie w kwestii innowacji, nowych zagadnień dotyczących mobilności oraz szybkiego rozwoju, które nabył w firmie usługowej „The New Motion”. Zarząd specjalnie wybrał na tą pozycję kogoś z wiedzą i doświadczeniem spoza branży leasingowej w celu zyskania nowej perspektywy oraz odnalezienia nowych sposobów wykorzystania szans na europejskim rynku mobilności.

O Grupie Business Lease

Firma Business Lease (www.businesslease.com) jest ekspertem w kwestii obsługi pełnych leasingów operacyjnych oraz kwestii związanych z mobilnością zarówno dla dużych, małych jak i średnich przedsiębiorstw. Ponadto, oferuje importerom i dealerom indywidualne rozwiązania w zakresie leasingów powiązanych z producentami, finansowania zasobami dealerów oraz innych produktów i usług finansowych.

Grupa Business Lease jest podmiotem zależnym Holdingu AutoBinck, międzynarodowej firmy utworzonej w 1907 roku z siedzibą w Holandii, która działa w branży dystrybucji i sprzedaży pojazdów, leasingów i zarządzania mobilnością, a także dystrybucji i sprzedaży części oraz akcesoriów. AutoBinck zatrudnia około 2,000 pracowników w biurach w Beneluksie i Środkowej Europie i może poszczycić się obrotem na poziomie 886 milionów Euro w roku 2013.

Poza Holandią, gdzie firma ma swoją siedzibę oraz wiele regionalnych biur branżowych, Business Lease jest głównym graczem w Polsce, na Słowacji, w Republice Czeskiej oraz na Węgrzech. Firma leasinguje każdą markę i model samochodu za niską cenę i jest znana ze świadczenia doskonałych usług. Pełne portfolio umów Grupy Business Lease obejmuje ponad 43,000 przedmiotów. Obsługa i dbałość o klienta w kwestii mobilności jest jednym z najwyższych priorytetów w Business Lease. Firma wyznaje zasadę, że auto to auto, ale to ludzie robią różnicę.

 

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.