Grupa Business Lease rozszerza działalność na Rumunię

Firma leasingowa przejmuje Fleet Management Services

Fleet Management Services SRL (FMS) jest jednym z pionierów w zakresie leasingów operacyjnych i zarządzania flotami samochodowymi w Rumunii. Firma leasingowa podpisała ponad 3.000 umów stając się w ten sposób największym niezależnym usługodawcą w Rumunii. Harm Nijlunsing, Dyrektor Grupy Business Lease mówi: „Przejęcie jest częścią naszej strategii związanej z rozwojem w Centralnej i Wschodniej Europie, gdzie rynek rozwija się w błyskawicznym tempie. Współpraca z FMS, firmą z dobrą reputacją i solidnym portfolio klientów zarówno międzynarodowych jak i lokalnych, pozwoli nam kontynuować naszą wznoszącą się krzywą wzrostu. Ponadto, taki rozwój daje nam szanse na dalszy ulepszanie jakości i ciągłości naszych usług w Centralnej i Wschodniej Europie.”

Rynek rumuński jako znany obszar

Rumunia jest piątym krajem w Środkowej i Wschodniej Europie, w którym zainwestowała Grupa Business Lease. Sprawia to, że terytorium te stało się dla nas znane. „Rozpoczęliśmy w roku 1996 w Republice Czeskiej oferując pełne leasingi operacyjne oraz usługi związane z zarządzaniem flotami”, mówi Nijlunsing. „Dzisiaj, po osiemnastu latach i działalności w pięciu krajach, możemy spokojnie stwierdzić, że bardzo dobrze znamy rynek w Centralnej i Wschodniej Europie, zbudowaliśmy silną pozycję na rynku i uznajemy tą część Europy jako drugi rodzimy rynek.”

Połączenie Business Lease I FMS

Philip Aarsman jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu był odpowiedzialny za tą operację. „Wzrost i rozwój pośród naszych klientów międzynarodowych w tym regionie przyspieszył rosnącą potrzebę na usługi wysokiej jakości, a w szczególności w Rumunii”, dodaje Aarsman. „Strategiczna lokalizacja, rozwijająca się ekonomia, duży rynek oraz wyedukowana siła robocza z doskonałymi umiejętnościami językowymi sprawiają, że ten nowy kraj w UE oferuje doskonały potencjał dla firm międzynarodowych. Połączenie Business Lease i FMS jest doskonałe pod względem strategii rynkowej, inteligencji biznesowej, kultury i ambicji. FMS dobrze zna lokalny rynek i jest solidną organizacją. Grupa Business Lift może rozwinąć FMS do poziomu międzynarodowego, udostępnić międzynarodowych klientów i wiedzę.”

O Grupie Business Lease

Firma Business Lease (www.businesslease.com) jest ekspertem w kwestii obsługi pełnych leasingów operacyjnych oraz kwestii związanych z mobilnością zarówno dla dużych, małych jak i średnich przedsiębiorstw. Ponadto, oferuje importerom i dealerom indywidualne rozwiązania w zakresie leasingów powiązanych z producentami, finansowania zasobami dealerów oraz innych produktów i usług finansowych.

Grupa Business Lease jest podmiotem zależnym Holdingu AutoBinck, międzynarodowej firmy utworzonej w 1907 roku z siedzibą w Holandii, która działa w branży dystrybucji i sprzedaży pojazdów, leasingów i zarządzania mobilnością, a także dystrybucji i sprzedaży części oraz akcesoriów. AutoBinck zatrudnia około 2,000 pracowników w biurach w Beneluksie i Środkowej Europie i może poszczycić się obrotem na poziomie 886 milionów Euro w roku 2013.

Poza Holandią, gdzie firma ma swoją siedzibę oraz wiele regionalnych biur branżowych, Business Lease jest głównym graczem w Polsce, na Słowacji, w Republice Czeskiej oraz na Węgrzech. Firma leasinguje każdą markę i model samochodu za niską cenę i jest znana ze świadczenia doskonałych usług. Pełne portfolio umów Grupy Business Lease obejmuje ponad 43,000 przedmiotów. Obsługa i dbałość o klienta w kwestii mobilności jest jednym z najwyższych priorytetów w Business Lease. Firma wyznaje zasadę, że auto to auto, ale to ludzie robią różnicę.

Fleet Management Services

Firma Fleet Management Services SRL (FMS, www.fms.ro) założona w 2005 roku jest jednym z pionierów w zakresie leasingów operacyjnych i zarządzania flotami samochodowymi w Rumunii. Firma leasingowa podpisała ponad 3.000 umów stając się w ten sposób największym niezależnym usługodawcą na rynku z solidnym portfolio klientów składającym się zarówno z firm lokalnych jak i międzynarodowych z różnych gałęzi przemysłu, takich jak energetyczny, produkcyjny, budowlany, telekomunikacyjny, rolniczy i usługowy.

Firma FMS zbudowała ostatnimi laty silną reputację i zasłużyła na pozycję w czołowej 5 organizacji w branży.

 

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.