Ważna informacja dotycząca Assistance i Autocasco w związku z sytuacją w Ukrainie

 

Szanowni Partnerzy,

W związku z wydarzeniami w Ukrainie, chcielibyśmy wyrazić nasze głębokie współczucie dla wszystkich, których dotknęła ta tragiczna sytuacja. Troszcząc się o bezpieczeństwo Państwa i Państwa pracowników, Business Lease chciałoby zadbać o nie w najlepszy możliwy sposób.

 

Zdecydowanie zalecamy wstrzymanie wszelkich podróży do Ukrainy, Rosji i Białorusi, a osobom przebywającym obecnie na tym obszarze, jak najszybszy powrót. Prosimy o niepodejmowanie zbędnego ryzyka przy sprowadzaniu pojazdów i postawienie na pierwszym miejscu bezpieczeństwa Państwa pracowników i ich rodzin.

 

Mamy obowiązek poinformować, że w związku z zaistniałą sytuacją, na terenie Ukrainy oraz Rosji, nasi partnerzy świadczący usługi Assistance, nie będą w stanie udzielić pomocy Państwa kierowcom.

 

Ze względu na konsekwencje związane z ubezpieczeniem pojazdów, nie zalecamy używania pojazdów w krajach znajdujących się w stanie wojny. Przypominamy, że roszczenia odszkodowawcze powstałe w związku z operacjami wojskowymi, manewrami lub innymi wydarzeniami wojskowymi nie są objęte ochroną w ramach polis Autocasco.

Z wyrazami szacunku,

Twój zespół Business Lease

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.