Pomagajcie razem z nami!

Uruchomiliśmy e-skarbonke, dzięki której można wesprzeć tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli walkę z sepsą. Dlaczego warto?

Jak wyjaśnia WOŚP dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia – optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku zwiększa ryzyko śmierci.

W skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a aż 11 milionów zmarło z jej powodu.

Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów.

WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia, które pozwolą na przyspieszenie diagnostyki zakażeń. Umożliwi to skuteczniejsze leczenie sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanej i skutecznej terapii.

Jeśli chcecie wesprzeć działania Fundacji WOŚP, możecie wykorzystać do tego naszą e-skarbonkę: https://www.siepomaga.pl/business-lease-poland-wosp

Minimalna kwota, jaką można przekazać, to 1 zł. Osoby prowadzące zbiórkę nie mają dostępu do środków zgromadzonych w eSkarbonkach, a wszystkie pieniądze trafiają bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP. Skarbonka będzie aktywna do 30 stycznia 2023 roku do końca dnia.

Działajmy razem!

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.