WRITTEN BY
Business Lease
29.3.2021

AKCJA POMOCOWA BUSINESS LEASE POLAND I CITROËN POLSKA

Business Lease Poland i Citroën Polska wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Radości walczą ze skutkami pandemii COVID-19Business Lease Poland i Citroën Polska zjednoczyły siły angażując się w akcję pomocową w związku z trwającą pandemią. Ochotnicza Straż Pożarna w Radości otrzyma na okres paru najbliższych miesięcy Citroëna Berlingo, który będzie wykorzystywany do zadań związanych ze zwalczaniem skutków pandemii COVID-19. Business Lease Poland i Citroën Polska pokryją również koszty paliwa związane z użytkowaniem samochodu. Citroëna Berlingo będzie służył Ochotniczej Straży Pożarnej do dostarczania żywności, artykułów pierwszej potrzeby, lekarstw osobom przebywającym na kwarantannie, które nie mogą skorzystać z pomocy rodziny lub sąsiadów. W razie potrzeby, strażacy będą także dowozili preparaty i środki ochrony do szkół i placówek oświatowych w regionie.„Nasza jednostka na wyposażeniu posiada jedynie wozy gaśnicze. Tym samym realizacja zadań związanych z transportem żywności, lekarstw i innych artykułów pierwszej potrzeby była niemożliwa. Przekazany samochód pozwoli naszej jednostce realizować powyższe cele. Transport będzie się odbywał na terenie dzielnicy Wawer, a w razie potrzeby także na terenie innych dzielnic Warszawy.” komentuje Tomasz Borkowski, Naczelnik OSP Radość.„Odpowiedzialność społeczna jest wpisana w wartości i kulturę organizacyjną Business Lease Poland. Bardzo doceniamy pracę strażaków-ochotników i ich oddanie na rzecz niesienia pomocy. Dlatego cieszy nas możliwość dołożenia naszej cegiełki w tej pięknej inicjatywie.” dodaje Artur Sulewski – Dyrektor Zarządzający w Business Lease Poland.Citroëna Berlingo cechuje przede wszystkim modułowość i przestrzeń we wnętrzu. Jest łatwy w codziennym użytkowaniu dzięki trzem niezależnym i składanym w prosty sposób tylnym siedzeniom, płaskiej podłodze sięgającej aż do przedniego fotela pasażera, również składanego, długości powierzchni ładunkowej 2,70 m i dodatkowym 100 l pojemności bagażnika. Doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych użytkowników dzięki nowej platformie, 18 systemom wspomagania prowadzenia i 4 systemom łączności.„Strażacy-ochotnicy zasługują na słowa uznania za ich ciężką pracę i bezinteresowne niesienie pomocy. Jestem pewien, że modułowość i wszechstronność Citroëna Berlingo pomoże strażakom-ochotnikom w zwalczaniu skutków pandemii.” – powiedział Sebastian Domeracki, dyrektor marki Citroën w Polsce.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Skontaktuj się z nami.

Ta strona używa plików cookies

Używamy plików cookies, aby zapewnić Ci jak najlepsze usługi, nieustannie się doskonalić i zapamiętać Twoje preferencje na przyszłe wizyty. Klikając przycisk "Akceptuj wszystko", zgadzasz się na użycie wszystkich plików cookies. Przyciskiem "Odrzuć nieobowiązkowe cookies" zgadzasz się na użycie tylko plików obowiązkowych. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o cookies i ustawieniach prywatności.