Blue Care

Odpowiedzialność ma swoje imię. Blue Care to sposób, w jaki realizujemy filozofię społecznej odpowiedzialności biznesu. Traktujemy ją bardzo poważnie i wdrażamy w każdym aspekcie naszej działalności. Jej podstawy to solidarność, zrównoważony rozwój i całkowite koszty mobilności.

 

Masz wiecej pytań?

Skontaktuj się z nami

Solidarność

Czujemy się i jesteśmy odpowiedzialni za coś więcej niż tylko biznes. Wierzymy w moc wspólnych działań. Sama troska o środowisko to za mało. Dlatego stworzyliśmy nasz Fundusz Blue Care i zawsze poszukujemy konkretnych, lokalnych inicjatyw, które wspieramy. Naszą myślą przewodnią jest “Po prostu działaj!”.

Dlaczego dobroczynność? Wspólne działania są podstawą tworzenia lepszej przyszłości. Wartości, które wspieramy, to bezpieczeństwo i mobilność. A wszystko, co robimy, robimy z myślą o ludziach.

Zrównoważony rozwój

W naszej pracy wyznajemy zasadę, że to ludzie stanowią różnicę. Każdy człowiek – nie tylko w biurze, ale także w swoim bezpośrednim i pośrednim środowisku, które musi być bezpieczne dla zdrowia. Realizujemy ten cel poprzez konkretne działania.

Stuprocentowa neutralność – redukcja emisji CO2
Na całym świecie wzrasta świadomość w kwestiach związanych z klimatem. Business Lease kompensuje emisję CO2 i posiada certyfikat Golden Standard – znak jakości najbardziej efektywnych przedsięwzięć służących redukcji emisji dwutlenku węgla. To daje pewność, że jesteśmy firmą stuprocentowo neutralną w kontekście CO2.

Bezpieczne warunki pracy
Nasi pracownicy zasługują na to, co najlepsze – w tym na bezpieczne dla ich zdrowia warunki pracy. To oznacza szkolenia i ciągłe udogodnienia wprowadzane w przestrzeni zawodowej. Komfort naszych pracowników jest naszym priorytetem.

Inwestycje w zrównoważony rozwój
Zawsze inwestujemy w projekty zrównoważonego rozwoju. Wybieramy te, których cele są konkretnie i precyzyjnie określone – tak, aby monitorować ich postępy i zawsze móc odpowiedzieć na wszystkie dotyczące ich pytania. Najlepszym przykładem jest nasz Cookstove – projekt inwestycyjny w Kenii. Tradycyjne gotowanie na otwartym ogniu w Kenii zastąpiły dostarczone na miejsce, specjalne piece zwane Cookstove. Piece te opalane są przy użyciu mniejszej ilości drewna i pozwalają zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Efekty są znakomite – o 80% mniej dymu, czystsze powietrze, mniej problemów zdrowotnych, szybsze gotowanie i zwiększenie zatrudnienia dla tamtejszej ludności.

Całkowity koszt mobilności

Koncentrujemy się na wszystkich bezpośrednich i pośrednich kosztach, aby pomóc Ci lepiej zarządzać kosztami mobilności.

Zapewniamy Ci pełny wgląd w koszty w czytelnej i przejrzystej postaci – zarówno na poziomie firmy, jak i na poziomie pojedynczych kierowców oraz na wszystkich poziomach pośrednich. Bierzemy pod uwagę wszystkie zmienne, włącznie z emisją dwutlenku węgla i jej wpływem na całkowite koszty utrzymania floty. Dzięki analizie tych danych oraz konsultacjom z naszymi klientami wiemy, jak pomóc im zminimalizować ponoszone przez nich wydatki. Po wykonaniu takiej analizy nasi klienci otrzymują od nas konkretne wskazówki, odpowiadające ich sytuacji i celom.

Całkowity koszt mobilności: Blue Care Monitor
Jesteśmy Twoim partnerem i dlatego Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Zawsze szukamy możliwości oszczędzenia Ci problemów i wydatków. Aplikacja Blue Care Monitor, będąca częścią naszej filozofii Blue Care, pozwala Ci w trybie online zapoznać się z możliwościami redukcji kosztów oraz sposobami pozwalającymi na posiadanie bardziej zrównoważonej floty. Dzięki niej masz bezpośredni wgląd w różne aspekty działania swojego parku samochodowego:

  • emisja CO2
  • certyfikaty energetyczne
  • szkody
  • samochody zastępcze
  • mandaty

Blue Care Monitor pomoże Ci edukować Twoich kierowców w zakresie ich zachowań na drodze.

 

5 naszych zasad!

1

Z uśmiechem

Cieszymy się, gdy nasi klienci są zadowoleni z naszych usług

2

Prostota

Nasze umowy nie są pisane drobnym drukiem

3

Szybka pomoc

Zawsze jesteśmy do usług

4

Osobiste podejście

Interesujemy się klientami, a nie tylko liczbami

5

Innowacyjność

Stawiamy się w Twojej sytuacji

SAMOCHÓD TO NIE WSZYSTKO, CO OFERUJEMY

Zapraszamy do kontaktu – umów się z naszym doradcą
na spotkanie lub bezpłatną wycenę:
Kontakt Business Lease

Skontaktuj się z nami

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.